Hakkimizda

Anasayfa / Hakkimizda

Müşterilerin pazar payını ön planda tutan, doğru yaklaşımları, inandırıcı ve etkileyici bir şekilde sunabilen bir yapıya sahibiz.

Yaptığımız işin öneminin farkındayız. Bu nedenle müşterilerimizin marka imajlarını oluşturma süreçlerini en iyi şekilde planlamaktayız. Bütün müşterilerimizin teker teker ayrı bir öneme sahip olduğunun bilincindeyiz.En büyük farkımız, uzman kadromuz ile beraber sizin için araştırma yaparak firmanıza en yararlı reklam çalışmasını planlamaktır.

Kayseri'de ilk olarak bu çalışmayı yapan Tekno Gelişim, sektörde bulunan birçok kurum ile anlaşma içerisindedir.Size ürün ve hizmetleriniz ile ilgili reklamlarınızda, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizde, yapmak istediğiniz organizasyon ve kampanyalarınızda ulaşmak istediğiniz tüketici kitlesine en kısa ve ekonomik yoldan ulaşmanızı sağlamaktadır.

 

Neden Yerel Medya Reklam?

 

Amacımız kurulduğumuzdan bu yana müşterilerimizin pazar payını ön planda tutan, doğru yaklaşımları, inandırıcı ve etkileyici bir şekilde sunabilmektir. Yaptığımız işin öneminin farkındayız. Bu nedenle müşterilerimizin marka imajlarını oluşturma süreçlerini en iyi şekilde planlamaktayız.

Telefon : 850 560 2 560

E-Posta: info@yerelmedyareklam.com